Co cię interesuje

Konsultacje e-biznesowe

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe Strategiczne doradztwo Anety Styńskiej jest dla małych firm szansą na otrzymanie praktycznej jakości porad z zakresu tworzenia, modernizowania i wdrażania projektów internetowych, a także organizacji i zarządzania małą firmą on-line, by utrzymać kontrolę nad projektem, zespołem, oraz organizacją własnej pracy.

E-biznes to forma działalności biznesowej, która daje nieograniczone możliwości rozwoju. Posiada jednak kilka pułapek dla początkujących e-przedsiębiorców, które warunkują to, czy najlepiej zaplanowany biznes osiągnie sukces czy też upadnie. To specyficzne problemy, z którymi borykają się początkujący e-przedsiębiorcy, nie rozumiejący jeszcze faktycznych różnic pomiędzy prowadzeniem tradycyjnego biznesu, a e-biznesu. Specyfika współpracy on-line`owej z zespołem i klientami, a także w zakresie zarządzania firmą, jest diametralnie inna niż w tradycyjnie prowadzonej działalności.

Jako praktyk znający specyfikę polskich warunków prowadzenia własnej działalności biznesowej on-line, chętnie podzielę się z nią z Tobą i dostosuję ją do Twoich potrzeb.

Od lat na codzień współpracuję z takimi osobami, jak Sebastian Schabowski, Paweł Sygnowski, Paweł Kata, a wcześniej w sposób ciągły współpracowałam z Mateusz Chlodnickim, Marcinem Kądziołką czy Adrianem Kołodziejem. Mam nadzieję, że już samo to sprawi, że masz już do mnie zaufanie.

System Eksperci24h.pl

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

Umożliwimy Ci zarabianie pieniedzy! Tak po prostu. Współpracując z nami możesz wybrać opcję zostania:

Zarabianie na wiedzy to w dobie internetu i wszelkich rozwiązań mobilnych świetna forma zdobywania pieniędzy. Przede wszystkim dlatego, że zawiera w sobie najlepszy możliwy pierwiastek generowania dochodów, a mianowicie dochody pasywne z tantiem za sprzedaż raz napisanego szkolenia czy poradnika. Oznacza to okresowy (np. comiesięczny) dochód bez stałego lub codziennego zangażowania Twojej własnej pracy.

Sytuacja taka jest możliwa zawsze wtedy, gdy raz wykonana przez Ciebie praca przynosi Ci ciągłe zyski. Taką możliwość daje Ci współpraca z nami, gdy zdecydujesz się zostać Autorem e-kursu lub e-poradnika.

Zostając konsultantem możesz zarabiać na swojej wiedzy nie mając wynajętego biura, sekretarki i dozorcy. Umożliwiamy Ci pełny system e-konsultacyjny, w którym udzielasz konsultacji z wiedzy którą posiadasz wtedy, gdy dostajesz zlecenie czyli e-mail od Klienta.

W obu przypadkach NIE musisz (chociaż możesz) prowadzić działalności gospodarczej. Rozliczymy się z Tobą na podstawie umowy o dzieło. Osoby prowadzące działalność gospodarczą wystawiają nam faktury VAT.

Eksperci, Konsultanci, SpecjaliściZapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które posiadają wiedze w dowolnym temacie - może to być wiedza polonistyczna, historyczna, pielęgniarska, weterynaryjna, albo taka w jakiej TY się specjalizujesz. I niekoniecznie musisz mieć na to "papier", potwierdzający Twoje wykształcenie. W pewnych specjalizacjach hobbistycznych jak np. hodowla kotów rasy Pers nie ma odpowiednich kierunków studiów. W takich sytuacjach liczą się zaangażowanie, pasja i przede wszystkim doświadczenie.

Konsultacji będziesz udzielać poprzez stronę www.eksperci24h.pl

Jak zacząć

Wejdź na stronę www.eksperci24h.pl i zdecyduj zostać konsultantem. Zarejestruj się >>

Cennik

Zostań profesjonalnym konsultantem >>


Program Partnerski

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

Program partnerski to rodzaj współpracy naszej firmy z właścicielami stron internetowych. Płacimy naszym Partnerom do 25% procent od swoich zysków za każdą sprzedaż dokonaną z ich polecenia.

Jedynym zadaniem Partnera jest przekazywać link do naszych stron internetowych jak największej ilości osób dzięki publikacji do w różnych miejscach internetowych.

Dołącz do naszego Programu Partnerskiego

Co można polecać

W ramach naszego Programu Partnerskiego można polecać następujące serwisy (i wszytskie ich produkty, których obecnie jest kilkadziesiąt):

 1. Usługi konsultacyjne z zakresu psychologii i seksuologii

 2. Produkty Finansowo-Biznesowe

 3. Produkty do nauki języków obcych

 4. Produkty psychologiczne i pokrewne

Zostań Autorem szkolenia w Psychoradzie lub na zewnętrznej stronie WWW

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

Każdy może zostać Autorem jeśli ma "lekkie pióro" i wiedzę.

Zależy nam na osobach mających sporo wiedzy, którą w łatwy sposób umieją przekazać innym osobom, by te mogły zacząć stosować ją od razu w swoim codziennym życiu.

To wiedza, dzięki której nasi (a więc i Twoi Klienci, jeśli zostaniesz Autorem) mogą rozwiązać jakiś ważny dla nich problem. Skupiamy się na praktycznych metodach ulepszania życia, ponieważ chcemy umożliwić ludziom zwiększenie satysfakcji ze swojego życia, poprzez inwestowanie w rozwój osobisty.

WAŻNE!

 • Dla Autorów chcących zaistnieć w Psychoradzie obowiązkowe jest wykształcenie wyższe kierunkowe lub dodatkowe z dziedzin psychologicznych i z rozwoju osobistego.
 • Dla Autorów chcących wydac kurs na na zewnętrznej stronei WWW wymagamy pposiadania stargetowanej bazy mailingowej na minimum 350 osób.

Jeśli spełniasz te warunki, to wypełnij formularz znajdujący się na dole nowootwartej strony, aby od razu rozpocząć współpracę.

Jak wygląda współpraca

Ty, jako Autor, przygotowujesz materiały do kursu lub poradnika (aby ułatwić Ci zadanie, załączamy gotowe szablony plików do uzupełniania). A resztą zajmujemy się my.

Oto co możemy Ci zaoferować jako naszemu Autorowi w ramach podstawowych rozliczeń:
 • wydanie e-kursu lub e-poradnika (audio, video, pdf)
 • uruchomienie mechanizmów sprzedaży internetowej
 • zakup domeny
 • uruchomienie autorespondera dla cyklicznej wysyłki materiałów
 • wprowadzenie Twojego produktu do Programu Partnerskiego pp.psychorada.pl, w którym grupa aktywnych sprzedawców zacznie go promować
 • zebranie opinii o Twoim produkcie po sprzedaży
 • zapewnienie pełnego zaplecza technicznego, aby przeprowadzić sprzedaż
 • automatyzację płatności przelewami i SMSami
 • hosting
 • przygotowanie obsługi księgowej do rozliczeń
 • wysyłkę e-materiałów kursowych odbiorcom

Dodatkowo oferujemy:

W ramach dodatkowych opłat - indywidualnie rozliczanych z każdym nowym Autorem możemy zaoferować:

 • projekt graficzny strony WWW
 • korektę materiałów kursowych
 • skład materiałów
 • przygotowanie oferty marketingowej (strona ofertowa + mailing promujący)
 • obsługę wysyłki materiałów (ksiżąek/CD/DVD)

Ile na tym zarobisz

Nie oczekuj, że podamy Ci konkretne kwoty, bo te pojawiają się dopiero jako efekt konkretnej sprzedaży. Jedni Autorzy nie zarabiają nic, a inni po kilkaset złotych miesięcznie. Wszystko zależy od tego, jaki popyt wśród zainteresowanych osób ma dany produkt.

Z naszymi Autorami rozliczamy się procentowo, to znaczy, że dzielimy zysk ze sprzedaży pomiędzy wszystkie zainteresowane nią strony tj. Autorem, Partnerami i nami.

Na wynagrodzenie Autora składa się 55% prowizji autorskiej + 25% prowizji partnerskiej (jeśli dołączy do grona Partnerów) = 80% z zysku netto ze sprzedaży! To bardzo wysoka prowizja.

Zostań Specjalistą w Psychoradzie

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

Uruchom własny e-gabinet i udzielaj konsultacji w Twojej dziedzinie

Stwórz miejsce, by pomagać innym. Uruchom własny e-gabinet i zarabiaj na swojej pasji życiowej.

Jesteś psychologiem i zajmujesz się profesjonalnie pomaganiem, chcesz wykorzystywać swoje umiejętności, lecz czynniki zewnętrzne uniemożliwiają skuteczne dotarcie do Twoich potencjalnych Klientów

Zapraszam Cię do skorzystania z uruchomienia swojego e-gabinetu pod szyldem marki Psychorada.pl

Co chcesz teraz zrobićś

Na pewno wiesz, jak to jest - kończysz studia i masz wiele planów zawodowych na przyszłość. Niestety większość z nich skutecznie powstrzymuje przed wdrożeniem w życie strach, że sobie nie poradzisz w biznesie, że nie wiesz, jak zacząć, że nie masz środków na prowadzenie własnej działalności, że trudno znaleźć pracę odpowiadającą Twoim oczekiwaniom. To powoduje rozgoryczenie.

Zorganizowanie własnego gabinetu pochłania ogromne koszty - wynajęcia pomieszczenia, urządzenia go, reklamy etc. Wiem o tym, bo sama tego kiedyś doświadczyłam. Chciałam pomagać innym ludziom, wykorzystując swoje umiejętności, ale szybko okazało się, że nie mam nawet pieniędzy na wynajęcie lokalu, w którym bym mogła świadczyć swoje usługi. Ale byłam w tej uprzywilejowanej sytuacji, że mogłam przyjmować pacjentów "kątem" w domu mojej mamy, bo 1400 złotych miesięcznie za sam wynajem kawalerki w Warszawie to była dla mnie zawrotna kwota. A zyski mogły być albo nie być... Nie było też co marzyć o profesjonalnie działającym sekretariacie, bo przecież aby zajmować się w pełni Klientami, potrzeba chociaż 1 osoby, która by sprawnie poprowadziła biuro, reklamę, marketing. A to w najlepszym razie koszt rzędu 800 zł. A prowadzenie spraw księgowych to kolejne 400 złotych.

Gdzie tylko spojrzałam, rozumiałam, jak bardzo ograniczający jest brak pieniędzy na rozwój własnego profesjonalnego gabinetu. Jak ten brak pieniędzy skutecznie mi wszystko uniemożliwiał...

Ponieważ byłam (i jestem nadal :)) wielką entuzjastką internetu, postanowiłam pomóc sobie i wszystkim osobom, które znalazły się w takiej sytuacji jak ja. Założyłam więc Internetową Poradnię Psychologiczną Psychorada.pl. Można powiedzieć, że pioniersko przecierałam szlaki zarówno w biznesie on-line, w którym mam już 7 lat praktycznego doświadczenia, jak również w pracy psychologicznej online, w której mam 3 lata doświadczenia.

Dzisiaj dysponując już doświadczeniem oraz mając na koncie współpracę z kilkoma tysiącami Klientów, mogę zaoferować Ci to samo - własny atrakcyjny e-biznes, w którym wykorzystasz swoje umiejętności i doświadczenie psychologiczne, prowadząc konsultacje online.

Dlatego w PC to my zajmujemy się całą resztą

 • szkoleniemm on-line, aby Ci ułatwić działalność on-line
 • wsparciem merytorycznym dla Ciebie
 • obsługą techniczną systemu konsultacyjnego
 • obsługą prawno-księgową.

Dzięki temu unikniesz typowych błędów, które ja popełniałam i szybciej osiągniesz swoje cele zawodowe.

Oczywiście nie oznacza to, że z dnia na dzień będziesz mieć wielu klientów i staniesz się bogaty. To co ja Ci oferuję to profesjonalne narzędzie do pracy

Co dalej

Obecne czasy wymagają coraz bardziej mobilnego działania. Ludzie coraz częściej nie mają czasu iść na zakupy, a co dopiero do psychologa. Poza tym, jak się słucha o terminach zapisu do rejonowego specjalisty z wyprzedzeniem jednego miesiąca, to człowiekowi może naprawdę odechcieć się przyjść na wizytę. Przez to też traci się Klientów, bo komu się chce tyle czekać, jak ma naglący problem.

Dlatego z myślą o tych zabieganych, dla których wartościa jest dyskrecja i anonimowość, albo szybka wizyta w gabinecie, opracowałam wraz ze swoim zespołem możliwość korzystania z pomocy psychologa i seksuologa - czyli z Twojej pomocy - za pośrednictwem internetu.

Już teraz proponuję Ci pracę w domowym zaciszu. Internet jest potęgą, która szybko opanowuje coraz szersze obszary życia. To się nie zmienia, dlatego też zapraszamy Cię, był i ty miał w nim miejsce tylko dla siebie.

Kogo zapraszam do stworzenia własnego e-gabinetu

Jeśli jesteś osobą po studiach psychologicznych lub seksuologicznych, to praktycznie od razu możesz otworzyć swój e-gabinet.

Sprawdź, dla kogo jest własny e-gabinet:

 • Jesteś psychologiem, seksuologiem, pedagogiem, terapeutą, psychoterapeutą, socjoterapeutą, szkoleniowcem, coachem, trenerem motywacyjnym lub trenerem rozwoju osobistego, nauczycielem, wychowawcą
 • Specjalizujesz się w pomaganiu innym w wychodzeniu z życiowych problemów lub czynienia ich życia lepszym
 • Nie masz środków, aby wynajęcie pomieszczenia na własny gabinet
 • Nie wiesz, jak prowadzić gabinet
 • Nie masz doświadczenia w prowadzeniu własnego biznesu
 • Chcesz znaleźć nowych klientów
 • Chcesz poszerzyć grono klientów, których obsługujesz w sposób stacjonarny

Twoje korzyści z posiadania własnego e-gabinetu

Oferujemy Ci gotowy e-gabinet, wraz z obsługą merytoryczną, prawną, księgową i informatyczną, w którym od razu możesz rozpocząć współpracę.

A w szczególności oferujemy Ci:

 • Własną kompletną stronę WWW w domenie psychorada.pl wraz ze wszystkimi mechanizmami sprzedaży oraz profesjonalnym systemem rozliczeniowym.
 • Twoją osobistą stronę, np. www.TwojeImię-i-Nazwisko.psychorada.pl, złożona będzie z 1-3 podstron (przykładowo: o mnie, moja oferta, artykuły), które możesz raz w miesiącu aktualizować - wystarczy przesłać zmiany e-mailem.
 • Twoja strona WWW utrzymywana jest na naszym serwerze przez cały okres trwania umowy.
 • Strona ma zawsze standardowy wygląd graficzny i przygotowana jest na bazie materiałów tekstowych i graficznych (fotografii i obrazków) podesłanych przez Ciebie. Od Ciebie zatem zależy to, czy wzbudzisz zaufanie Klienta i zechce on do Ciebie napisać.
  Możesz raz w miesiącu aktualizować tę stronę - wystarczy przesłać zmiany e-mailem do naszego webmastera. Twoja strona WWW utrzymywana będzie na naszym serwerze przez cały okres trwania umowy.
 • Reklamę w serwisie psychorada.pl pomocną w zdobywaniu nowych klientów
 • Samodzielnege ustalania stawek, które chcesz pobierać od Twoich Klientów
 • Rozpoczęcie współpracy już w 7 dni od momentu otrzymania przez nas podpisanych przez Ciebie dokumentów.
 • Kompletny system e-poradnictwa do kontaktów z Klientami o wartości grubo ponad kilkadziesiąt tysięcy zł, który tworzyliśmy i testowaliśmy przez ostatnie 3 lata.
 • Panel administracyjny ze szczegółowymi informacjami o klientach, odpowiedziami klientów, Twoimi zyskami i automatycznym generowaniem rozliczeń w postaci gotowych rachunków i umów.
 • Podstawowe szkolenie e-learningowe dla początkujących specjalistów, aby wprowadzić ich w tematykę prowadzenia działalności on-line.
  Cena szkolenia w regularnej sprzedaży to 47 zł. Dla Specjalistów gratis!
 • Przyjazny wizerunek marki Psychorada.pl
 • Możliwość udziału w kampaniach reklamowych Psychorady.
 • Opiekę doświadczonego managera na każdym etapie współpracy.
 • Automatyczną wypłatę pieniędzy na żądanie.
 • Brak wymogu prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Brak firmy nie jest problemem ś będziemy się rozliczać na podstawie umowy o dzieło. Jeśli masz firmę i wolisz wystawiać nam faktury bądź rachunki, też nie ma problemu.

Rozliczenia

Decdydując sie na współpracę opłacasz jednorazową opłatę za aktywację w wysokości 147 zł

Aby dokonać opłaty aktywacyjnej, od razu wejdś tutaj >>

W skład opłaty aktywacyjnej wchodzi:

 • przygotowanie strony WWW w domenie psychorada.pl
 • podpięcie mechanizmów dokonywania płatności
 • publikacja nadesłanych przez specjalistę materiałów - (teksty o Tobie i Twoich usługach)
 • przygotowanie materiałów promocyjnych na życzenie
 • przygotowanie i wysyłanie dokumentów rejestracyjnych
 • reklama Twojego gabinetu w mailingu do Czytelników serwisów a także w naszych mediach społecznościowych

A następnie po wprowadzeniu Twojego e-gabinetu w system platformy konsultacyjnej Psychorady masz do swojej dyspozycji 2 sposoby rozliczania się z nami:

 • 30% od dopiero zarobionych zysków albo...
 • niską opłatę abonamentową za korzystanie z platformy konsultacyjnej płaconą z dołu miesiąca, aby nie nadszarpywać Twojego budżetu.
  To korzystne rozwiązanie dla osób posiadających wielu klientów.

Nasze obowiązki względem Ciebie

 • obsługa techniczna i informatyczna Twojego e-gabinetu
 • utrzymanie stron WWW na serwerach Psychology Consulting
 • opieka rozliczeniowo-księgowa
 • prowadzenie dokumentacji księgowej dla wszystkich rozliczeń z Tobą
 • publikacja Twoich artykułów (opcjonalnie) bez ograniczeń ilościowych w serwisie psychorada.pl
 • reklama Twoich artykułów w maiingach do Czytelników serwisu

Dołączając do nas płacisz tylko 147 zł za aktywację, a potem pierwszą opłatę abonamentową dopiero po 60 dniach!
Ten odroczony system płatności ma Ci pomóc rozkręcić swój e-biznes. Z doświadczenia e-biznesowego wiemy, że już po pierwszym miesiącu może Ci się to zwrócić.

Ile wynosi comiesięczna opłata abonamentowaś

 • Model 1 - Comiesięczna prowizja 197 zł + brak opłat prowizyjnych za zrealizowane transakcję.
 • Model 2 - Comiesięczna prowizja 97 zł + opłata prowizyjna w wysokości 20 zł za każdą zrealizowaną transakcję.
 • Model 3 - 30% od dopiero zarobionych zysków potrącaneezpośrednio przed rządaniem wypłaty

Dokonaj opłaty abonamentowej >>

Jak zacząć współpracę

W związku z tym, że zależy nam na tym, by Specjaliści prowadzący pomoc onlineową w ramach e-gabinetów sygnowanych marką Psychorady wyróżniali się jakością prowadzonych usług, wprowadziliśmy pewne kryteria dla osób chcących pomagać pod patronem Psychorady. Zakładamy, że spełnienie określonych wymogów przełoży się na profesjonalizm świadczonych porad.

 • Prześlij komplet dokumentów (drogą pocztową i elektroniczną). Dokumenty (w formacie doc, odt i pdf) można pobrać stąd >>
 • Dokonanaj opłaty aktywacyjnej w wysokości 147 zł.
  Aby dokonać opłaty, kliknij tutaj

UWAGA!
Niekompletnych aplikacji nie rozpatrujemy.

Dokumenty zgłoszeniowe należy wysyłać zarówno drogą elektroniczną, na wskazany poniżej adres e-mail, jak również tradycyjną pocztą.

Jest to związane z tym, że otrzymanie dokumentów drogą elektroniczną powoduje, że możemy niemal z dnia na dzień rozpocząć pracę przy przygotowywaniu dla Ciebie e-gabinetu. To bardzo skraca czas oczekiwania na wykonanie Twojej strony. Ale dopiero wpłynięcie podpisanych przez Ciebie dokumentów papierowych spowoduje, że Twój e-gabinet zostanie formalnie aktywowany, a Ty będziesz mógł rozpocząć pracę ze swoimi Klientami.

Dokąd przesłać dokumenty

Dokumenty należy przesłać na poniższe adresy:

 • e-mailem specjalisci@psychorada.pl
 • tradycyjną pocztą
        Psychology Consulting
        Aneta Styńska
        ul. Niepołomicka 22
        04-256 Warszawa