Kim jesteśmy

Mówiąc krótko - wielkimi entuzjastami internetu i nowych technologii, które umożliwiają wykorzystywanie swojej wiedzy i umiejętno?ści do tworzenia własnej stabilizacji finansowej, oddawania się tylko tym projektom które są naszą pasją, uczeniem innych osób, że praca on-line na własny rachunek jest fantastyczną i dochodową zabawą.

Aneta Styńska

Wszystko zaczęło się od marzenia Anety Styńskiej "o pracy przez komputer" w dobie Pentium II i Woolfa (1993). Nikt wtedy nie przypuszczał, że internet w Polsce w ogóle będzie. Ale się pojawił (1995) i poszło już z górki.

Aneta stworzyła swoją pierwszą rozbudowaną stronę - Wortal Informacji Psychologicznej www.psyche.com.pl (2003/2004), z którego wyłania się Psychologgy Consulting (2005), w którym odbywały się treningi psychologiczne z zakresu motywacji i szeroko pojętego rozwoju osobistego (2006-2009).

Jednocześnie interesując się dochodami pasywnymi i programami partnerskimi (prawie 6 lat była Managerem PP Złotych Myśli 2005-2009), zarządzaniem projektami internetowymi oraz tworzeniem ich, powołała do życia Internetową Poradnię Psychologiczną Psychorada.pl (2007) ze swoim Programem Partnerskim (2008) oraz Internetowym Programem Zmiany Osobistej - pierwszym tak intensywnym treningiem on-line.

Do Psychoraday dołącza Seksorada (2009) wcielona później w ramy Psychorady, tak samo jak IPZO (2009).

Rok 2010 to prace nad wdrożeniem segmentu e-gabinetów dla psychologów zewnętrznych, z którego wyłonił się pomysł udostępnienia Platformny Konsultacyjno-Szkoleniowej innym internautom (2011) na zasadach dobrowolnego użytkowania lub zakupu licencji.


Co mówi Aneta

"Uwierz mi, zaczynałam od przysłowiowego zera. Wszystkiego uczyłam się sama, metodą prób i błędów dochodząc do takich czy innych rozwiązań. Wiem co to znaczy być "skazanym" na czyjąś pomoc, odczuwać frustrację z powodu własnej niewiedzy, nierzetelności podwykonawców, gubić się w gąszczu informacji, tracić nadzieję i uważać, że ebiznes to pic na wodę. Wiem co to znaczy ciągle pracować nad swoim e-biznesem, poświęcać mu każdą wolną chwilę i po roku pracy nie mieć nawet 500 zł zysku.

Dlatego powiem Ci jak robić swój e-biznes mądrze. Jak działać, aby zacząć zarabiać. Jak tworzyć własne systemy e-biznesowe, pracujące na Ciebie 24 godziny na dobę, niezależnie od tego czy po wdrożeniu ich w życie, poświęcasz im swój czas i uwagę w dostatecznej ilości." - Aneta Styńska